LİVE PLASTER Dekoratif Canlı Sıva Bayilik Sistemi

Live Plaster Dekoratif Canlı Sıva; Ankara da Türkiyenin bütün illere dekoratif canlı sıva satışı yanında, başta Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti olmak üzere dünyanın bütün ülkelerine dekoratif canlı sıva göndererek dünya ve ülkemiz de olmak üzere kalitesi yönünden kendini ispatlamış ve gerekli uygunluk belgeleri yanı sıra ürüne ait patentini almış olan bir firmadır.

Device

Bayiilik sistemimizde müracatçılardan kesinlikle bir ücret talep etmeden bayiilik sistemi için sözleşme imzalayarak, yeni iş kapıları sunmak amacıyla bayiilik sistemine harcanacak parayı kendisine sermaye yapması amacıyla bayiilik sisteminde ücret talep edilmeyecektir.

Bayii olmak isteyen kişiler ile aramızda mütabakat amacıyla sözleşme imzalanarak. Sözleşmeye sadık kalınılması ve öncelik olan markanın temsil edileceğinden dolayı ve müşteri ilişkilerinde bu konuda hassas davranılması istenilmektedir.

Bayiilik için ön görüşmenin sağlanması için info@liveplaster.com.tr veya info@selukinan.com.tr mail adreslerine mail yazarak irtibat sağlayabilirsiniz.