Live Plaster Dekoratif Canlı Sıva : Bir Metropolis grup Markasıdır. İmalatçı Firma. Toptan ve Parakende Satış. Türkiye ve Yurt Dışına Satış Doğrudan Halka Satış. Patent Belgesine Sahiptir.


LİVE PLASTER Dekoratif Canlı Sıva

METROPOLİS Grup 2015 Yılında Yapı Teknik ve İç Mimarlık firması olarak hizmetine başlamıştır. Güçlü ve dinamik kadrosuyla İnşaat sektörü alanında faaliyetlerini sürdürürken yanı sıra piyasada çok rağbet gören ve uzmanlık alanımız olan yalıtım konusu içerisinde yer alan dekoratif sıva çeşitlerinden olan dekoratif canlı sıva'nın ankara da imalatını, toptan satışı ve perakende satışı, dekoratif canlı sıvanın uygulaması, İmalatdan doğrudan halka satışları hizmetlerini yürütmektedir.

Live Plaster Dekoratif Canlı Sıva imalatlarını sürdürürken, İmalatını devam ettiğimiz Dekoratif Canlı Sıvanın karekterini zenginleştirerek yeni nesil Dekoratif Canlı Sıvanın geliştirilmesiyle Türkiye!nin gururu olmaya hak kazanarak Yeni markamızın Türkiyenin yanı sıra Dünyaya açılmasından dolayı Aralık 2019 yılına yeni markamız olan Live Plaster Dekoratif Canlı Sıva markasını oluşturmuş bulunmaktayız.

LİVE PLASTER Dekoratif Canlı Sıva olarak; yeni teknik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu anlamda kendini yenileyen, güncel tasarım ve uygulamaları istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak ve kaliteli hizmet vermek amacıyla siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Dekoratif Canlı sıva işlerinizde deneyimli ve konusunda uzman ekiplerimizle hizmetinizdeyiz. Verdiğimiz sözleri tutmak, zamanında, kaliteli hizmet yaparak siz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak amacımızdır..

Sürekli atılımlar yapmakta olan firmamız başarı hedefini sürekli yüksek tutmaktadır. Amacımız dekorasyon ya da tadilat yaparken fiyat anlamında en uygun alternatife ulaşmanız için size yardımcı olmaktır.

Twetter Haberler

İletişim Bilgilerimiz

  • Adres: Demetgül Mah. 423. Sok. No:3/A ANKARA

  • Telefon: 0505 033 0668 - 0534 860 9397

  • Email: info@liveplaster.com.tr

Sosyal Medya